סיורים בארץ

סמטאות וטעימות - תרשיחא

סמטאות וטעימות: סיורי שבת קולינריים בשוק בתרשיחא

מה עושים עורכי דין מרוסיה וממתקים מלבנון בכפר תרשיחא? איך הגיע סלמון כבוש סקנדינבי לכפר ערבי בגליל המערבי? ומה הקשר בין שמו של הכפר לשייך קדמון שתפס ראש?
כל התשובות בסיור קולינרי חווייתי, מתובל במעדנים ריחניים, אגדות מפולפלות וסיפורים פיקנטיים, בסמטאות השוק בתרשיחא. מיין ועד לחם, מחומוס ועד גלידה. בקיצור, שבת בלתי נשכחת.

תרשיחא הוא כפר צבעוני ומרתק, המורכב מאוכלוסיה כמעט שווה של נוצרים ומוסלמים שחיים זה לצד זה. לצד קולות ומלאכות מהעבר יש בו סצינה הולכת ומתפתחת של מקומות בילוי צעירים. השוק בתרשיחא הוא אבן שואבת בשבתות לאנשים מכל האזור, ויש בו בגדים וכלים, אבל בעיקר שפע טעמים וריחות משמחים.
בסיור "סמטאות וטעימות" ניפגש על כוס יין במעדנייה ססגונית, נמשיך בסמטאות השוק הישן אל החומוס הכי שווה בכפר, וממנו נגיע אל דוכן הפלאפל הכי טוב שלא הכרתם. נטעם ממתקים מסורתיים לבנוניים ולחם אורגני גלילי, ונעלה לפאב מיוחד במינו כדי להכיר עראק מקומי וסלמון כבוש שנעשה במקום. לבסוף נקנח בגלידה מיוחדת במינה עם סיפור מיוחד לא פחות. בכל מקום נטעם ונריח, נשתה ונשמע סיפורים מרתקים.

הסיורים מתקיימים בשבת בין השעות 10:00-13:00.
ביו עכו לאיטליה

בין עכו לאיטליה – סיור טעימות חוויתי בעכו

יש שאומרים שהדרך הטובה ביותר להתחבר למקום בו אתם נמצאים הוא דרך הצלחת. הטעמים המקומיים, התבלינים הריחות והצבעים, מגלים דברים שלא נאמרו מעולם וסודות שעוברים מפה לאוזן ומהלב אל הנשמה.

אנו מציעים לכם סיור קולינרי שיגרה לכם את כל החושים וישאיר אתכם עם טעם של עוד.
סיור בעיר העתיקה של עכו במקומות שילמדו אתכם טעמים שלא הכרתם ובעיקר לא ישאירו אתכם רעבים.
סיפורי עכו

סיפורי עכו

סיור טעימות שמתחיל בבזאר הטורקי בעכו, נמשך בסיבוב קניות מודרך בשוק הדגים והירקות, וסופו בסדנת שף וארוחת טאפאסים מתוצרת עצמית. חגיגה של ריחות, טעמים ויצירה קבוצתית. קולינארי עם שף בשוק עכו בנוסף ניתן לתפור ימי כייף בגליל המערבי, רמת הגולן והכנרת בהתאם לתקציב. מובטחת הצעה מיוחדת ומפנקת בהתאם לעולם שלי בו אני שמה דגש חזק על אוכל, חוויות ומפגשים מרתקים.

סיור קולינארי עם שף בשוק עכו

סיור קולינארי עם שף בשוק עכו

מסע טעימות וקניית חומרי גלם יחד עם השף עומרי שחר ממרקטו. נטעם, נריח ונאסוף חומרי גלם.
נגיע למרקטו לסדנת בישול פרונטאלית ולארוחת טעימות בלתי נשכחת - מקסימום 10 איש. בנוסף ניתן לתפור ימי כייף בגליל המערבי, רמת הגולן והכנרת בהתאם לתקציב. מובטחת הצעה מיוחדת ומפנקת בהתאם לעולם שלי בו אני שמה דגש חזק על אוכל, חוויות ומפגשים מרתקים.
כאן הרי גולן

כאן הרי גולן

יום בלתי נשכח שכולו אלכוהול וחוויות: מתחילים בביקור וטעימות במבשלת הבירה בקצרין, ממשיכים בסיור וטעימות יין ביקבי רמת הגולן, ומשם יוצאים לטיול טומקארים בנופים היפהפיים של רמת הגולן. ארוחת צהריים במסעדת הבוקרים, קינוח בבוטיק שוקולד בעין זיוון.

לצלם לאכול ולהתאהב

לצלם לאכול ולהתאהב...

נתחיל את היום בטיול ג'יפים ברמת הגולן נחווה את הנוף המדהים דרך עדשת המצלמה, נעצור לכוס תה מהביל ועוגיות.
נמשיך לסדנת בישול וצילום אוכל ונתארח בבית פרטי במרום גולן.
נלמד לבשל ונצלם מכל זווית ולאחר מכן נסב לשולחן ונאכל מטעמים.